Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Síla minerálů v Poka Poka BioBeltu

Elvan
Pravděpodobně jeden z méně známých minerálů, který je využíván pro své mimořádné vlastnosti v Poka Poka BioBeltu je Elvan.
Je to minerál, který se vyskytuje na dně moře obklopující Koreu. Tento kámen byl objeven v Číně asi před 3000 lety. Je zjištěno, že obsahuje 40 různých druhů minerálů prospěšných pro lidské tělo. A proto byl a je široce využíván ve východní medicíně.

Elvan pohlcuje a rozpouští různé znečišťující látky, bakterie a těžké kovy v těle. Má také silné deodorační účinky.

Při zahřátí Elvan vyzařuje velké množství tělu prospěšných infračervených paprsků. které pomáhají při nachlazení a respiračních chorobách, pomáhá snižovat množství bakterií ve vzduchu a má také příznivé účinky proti stárnutí. Zlepšuje ionizaci v rámci orgánů, posiluje tvorbu buněčných procesů, posiluje krevní oběh a látkovou výměnu.

Složení minerálů v Poka Poka BioBelt není náhodné. Všechny minerály díky svým vlastnostem v kombinaci s infračerveným zářením pomáhají stimulovat metabolismus, posilovat životní energii, podporovat rozpouštění podkožního tuku v oblasti břicha, posilovat buněčný systém a hlavně dodávat do těla tolik potřebné hloubkové teplo, které naše tělo nezbytně potřebuje pro správné fungování.

Poka BioBelt - kameny

Dlouhovlnné infračervené paprsky v BioBeltu pomáhají:

  • výrazně zmírnit bolest zad
  • spalovat břišní tuk
  • zeštíhlovat v oblasti břicha
  • při zácpě
  • s relaxací
  • zlepšovat trávení
  • posilovat činnost bakterií ve střevech
  • prohřát a posílit vnitřní orgány

 

A jaké další minerály Poka Poka BioBelt obsahuje? Kromě Elvanu je jich dalších sedm:

Ametyst - 200 x 200


Ametyst
nachází použití při všech poruchách způsobených velkým napětím, stresem či nezpracovanými zážitky. Jeho mírné vibrace uklidňují a navozují stav, v němž se rozplynou strach, starosti i zloba. Tento stav klidné vyrovnanosti se skrývá v jádru naší bytosti i ve vnějším světě a je vlastně společným prapůvodcem všech věcí. Dále pomáhá při mírnění bolestí hlavy a migrénách. Lze s ním řešit i nespavost. Ametystu se také přisuzuje očistný vliv na cévy a podpůrný vliv při léčení onemocnění krve.

 

 

Jadeit - 200 x 200
Zelený Jadeit
podporuje emocionální růst. Má uklidňující a harmonizující vliv na celý organismus. Uklidňuje nervy a daruje blahodárný spánek. Odborníci zdůrazňují především pozitivní vliv jadeitu na ledviny a močový měchýř. Už odedávna se jadeitem léčily i potíže při zažívání, koliky, žloutenka a žaludeční potíže.

 

 

 

 

Černý turmalín - 200 x 200
Černý Turmalín
a jeho cíleně zaměřené energie pronikají až k nejhlubším zábranám (podobné paprsku laseru), odstraňují shluky energie nižších vibrací a nabíjejí nás novou silou. Turmalín zvyšuje naše vlastní vibrace. Černý turmalín má dále neobyčejně silný ochranný účinek. Turmalín se využívá při nevolnostech a závratích. Rovněž se používá k posílení paměti, při onemocnění nehtů, infekcích, zánětech nervů a roztroušené skleróze. Je vhodný k léčení nejrůznějších energetických blokád.

 

 

Topaz - 200 x 114
Topaz
podněcuje svými vibracemi celý organismus a působí uklidňujícím a vyvažujícím způsobem při nervovém napětí. Lze ho použít i k posílení srdce, při stavech vyčerpání a při zažívacích potížích. Podněcuje také chuťové nervy a posiluje páteř.

 

 

 

 

 

Křišťál - 204 x 249
Křišťál je dokonalý nositel čistého světla. Křišťál vyzařuje svoji čistotu a sílu všude, kde se nachází, vyjasňuje atmosféru a vnáší do ní soulad. Jeho schopnost zbavit síly záporné vibrace z něj činí cenný ochranný kámen. Křišťál je jedním z drahých kamenů s nejširším rozsahem léčebných účinků. Vyrovnává, čistí a chrání naši auru, odstraňuje zábrany a blokády, brzdící volný tok energie a nabíjí nás novou vitalitou. Zesílené účinky křišťálu jsou známé při jeho zahřátí.Tygří oko - 200 x 188
Tygří Oko
hřeje naše tělo a pomáhá rychleji překonat nachlazení. Vzdáleněji mírní také astma. Tento kámen podporuje nazírání do vlastního nitra.

 

 

 

 

 

Citrín 200 x 204


Citrín
oživuje látkovou výměnu a nervový přenos elektrických impulsů. Říká se o něm, že působí velmi dobře při zažívacích potížích. Používá se k čištění střevního traktu a podporuje vylučování jedovatých látek. Tím se také čistí pokožka. Je používán i při nadýmání a žaludečních křečích. Také fóbie a deprese se léčí citrínem.

 

 

 

 

Hřející pás Poka Poka BioBelt je ideální používat v kombinaci s matrací Amethyst BioMat, ale i samostatně má samozřejmě mnoho benefitů, které ocení celá rodina. Léčivé účinky infračerveného záření jsou známé již od pradávna. V kombinaci s drahými kameny vytváří tento produkt naprosto revoluční způsob stimulace lidského organismu. Infračervené záření má pozoruhodný vliv na termoregulaci organismu. FIR záření je velmi snadno absorbovatelné lidským organismem, kde dojde poté k přeměně na vnitřní tělesnou energii.

Infračervené záření se používá více než 30 let k léčbě nemocných s různými zdravotními problémy.

Poka Poka BioBelt

Více o Poka Poka BioBelt se dozvíte zde. Nebo navštivte náš E-shop.

 

Použitá literatura v textu: Základní kniha o drahokamech a hvězdách, Shalila Sharamon – Bodo J. Baginski

 

Comments are currently closed.