Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

BioMat Produkty

image description

 Vítejte na stránce o produktech RichWay EU. 
Pro zakoupení nebo další informace k jednotlivým produktům stačí vyplnit
FORMULÁŘ.
Budeme se Vám věnovat osobně tak, abyste byli spokojeni a měli z produktů co největší užitek.

 

Ceník produktů a příslušenství naleznete ZDE.

 

  POKA POKA BIOBELT pro redukci břišního tuku!

Poka Poka BioBelt

  

Poka Poka BioBelt pás generuje stejně jako všechny další výrobky řady BioMat příjemné dlouhovlnné infračervené záření. Poka Poka BioBelt obsahuje osm polodrahokamů, mezi které patří Ametyst, černý Turmalín, Jadeit, Křišťál, Citrín, Topaz, Tygří oko a Elvan. Tyto polodrahokamy produkují jemnější a méně intenzivní infračervené záření než matrace BioMat.

Více o polodrahokamech v Poka Poka BioBeltu se dočtete zde.

BioBelt je určen specificky pro oblast břicha, bederní páteře a stehen.

Proč používat Poka Poka BioBelt?

  • Pomáhá odstranit podkožní tuk v oblasti břicha.
  • Uvolňuje zádové svaly a snižuje bolesti zad.
  • V kombinaci s terapií na matraci Richway Amethyst BioMat zvyšuje termálně terapeutický účinek na břicho, kde dochází ke zvýšení produkce serotoninu a proteinu HSP v tenkém střevě.

Cvičíte, běháte, dodržujete správnou životosprávu, a přesto se nemůžete zbavit přebytečného tuku na břiše? Nejste sama.

Důvodem je chronická hypotermie, jinými slovy nízká tělesná teplota. Zejména u žen je hypotermie jedním z hlavních faktorů hromadění podkožního tuku v oblasti břicha. Organismus reaguje na chronicky sníženou tělesnou teplotu ukládáním podkožního tuku jako ochranu vnitřních orgánů před úbytkem teploty.

Je to podobné, jako když je nám zima a bereme si na sebe několik vrstev oděvů. Když se začneme zahřívat, postupně odkládáme jednu vrstvu za druhou. Tělo reaguje podobně, jakmile cítí dlouhodobé zvýšení bazální, nebo-li vnitřní tělesné teploty, začne se zbavovat podkožního tuku. Dokud nezvýšíme tělesnou teplotu, nejsme schopni se zbavit přebytečného tuku i přestože hodně cvičíme, běháme a dodržujeme správnou životosprávu.

Poka Poka BioBelt je velmi vhodný pro ŽENY, které potřebují snížit hladinu tuku v břišní oblasti.

Denní minimální hodinová termoterapie pomocí Poka Poka BioBelt je cestou ke zvýšení tělesné teploty a odstranění přebytečného podkožního tuku.

Na trhu je dnes mnoho přípravků, doplňků potravy, které Vám mohou pomoci při odstraňování podkožního tuku, přesto konzumací potravinových doplňků nedocílíte tolik potřebného hloubkového prohřání, které umožňuje právě Poka Poka BioBelt.

Cena: 15.125,- Kč (vč. DPH)

Banner - Chci koupit web 3-zmenšené


 

Amethyst BioMat™ Mini

Amethyst BioMat Family

 

Rozměry 850 x 500 mm
Hmotnost 3.8 kg
Příkon 100W
Napětí 230 V
Hmotnost ametystové vrstvy 1.2 kg
Hmotnost turmalínové vrstvy 1.0 kg

Matrace, kterou můžete vzít s sebou na cesty, používat v kanceláři nebo sdílet s přáteli či rodinnými příslušníky. Dá se používat na židlích, v lékařských, lázeňských či kancelářských křeslech či ji položit na jakoukoli podložku. Mnoho našich zákazníků si pořídilo mini verzi matrace pro svého domácího mazlíčka. Tato matrace se dodává s jedním ovládacím panelem, antibakteriálním bavlněným krytem ze 100 % bavlny a cestovním kufrem.

Cena: 19.990,- Kč (vč. DPH)

Banner - Chci koupit web 3-zmenšené


 

Amethyst BioMat™ Professional

Amethyst BioMat Professional

Rozměry 700 x 1880 mm 
Hmotnost 13 kg bez ovládání
Příkon 160 W
Napětí 230 V
Provozní teplota 35°C – 70°C
Velikost ametystu 5 mm – 12 mm
Zabarvení ametystu Přírodní čirá fialová
Tvar Zabroušený
Polarimetrický test Dr
Index lomu 1.544-1.553
Fluorescence Bez lomu, přirozený koeficient

Amethyst BioMat™ je „podložka“, kterou položíte na masážní stůl nebo domácí matraci. Prostřednictvím elektronického ovládacího panelu převádí elektrickou energii na dlouhé infračervené záření, neviditelné světlo přírody. Výzkum NASA ukázal, že dlouhé infračervené záření je nejbezpečnější a nejefektivnější světelné záření. Pronikne až 15 centimetrů do měkkých tkání organismu, podporuje proces hojení a regeneraci nervových a svalových tkání.

Výhřevný systém Amethyst BioMat™ také produkuje záporné ionty, které vaše tělo masírují na molekulární úrovni, což urychluje a prohlubuje proces hojení a pročištění organismu. Jejich vlivem také dochází ke snížení acidity směrem k přirozené rovnováze pH organismu. Záporné ionty jsou považovány za „hlavní vypínač“, který aktivuje celý buněčný komunikační systém a zlepšuje všechny životní funkce.

Tyto dvě složky – záporné ionty a dlouhé infračervené vlnění, se přenáší skrz kanály krystalů ametystu, které pokrývají povrch matrace Amethyst BioMat™. Krystal ametystu je přírodní supravodič, který dle vědeckých výzkumů produkuje nejstabilnější a nejsilnější ze zdraví prospěšných infračervených vln a v organismu způsobuje vibrace nejvyšších frekvencí. Má také významné detoxikační účinky.

Pozn.: Polštář Amethyst Pillow vyobrazený na obrázku není součástí balení. Slouží zde pouze jako dekorace.

Cena: 49.985,- Kč (vč. DPH)

Banner - Chci koupit web 3-zmenšené


 

Amethyst BioMat™ Polštář

Bio-Mat polštář

Ametystový polštář z paměťové pěny

Polštář z elastické polyuretanové paměťové pěny je nedílnou součástí sortimentu Quantum Healing. Má terapeutický tvar stabilizující krk. Kanály krystalů ametystu a turmalínu přenášejí energii matrace BioMat hluboko do míšního kanálu a mozkového kmene a zároveň udržuje hlavu chladnější, čímž umožňuje tělu snášet vyšší teploty při použití s matrací Bio-Mat.

Obal polštáře lze sejmout a použít jako zábal na hrudník, žaludek, ruce a nohy pro úlevu od potíží.

Rozměry 480 x 300 x 120 mm
Hmotnost 2.7 kg
Hmotnost ametystové vrstvy 0.7 kg
Hmotnost turmalínové vrstvy 0.4 kg

Cena: 7.865,- Kč (vč. DPH)

Banner - Chci koupit web 3-zmenšené