Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Richway Amethyst BioMat

 

KVANTOVÁ TERAPIE – PRVOTŘÍDNÍ TECHNOLOGIE PRO NOVÉ TISÍCILETÍ

 

Amethyst BioMat™ kombinuje záporné ionty, infračervené světlo, Hideo diagram, kvantovou a orgonovou energii k jednomu účelu – posílení imunitního systému a vlastní schopnosti organismu se regenerovat.“

Calvin Kim, Richway Intl.

 

Amethyst BioMat™ je moderním výhřevným systémem využívajícím tří přírodních jevů.

 

Amethyst BioMat™ kombinuje dlouhovlnné infračervené záření o vlnové délce 5,5 – 12 mikronů, anionty známé jako vitamíny vzduchu a krystaly ametystu pro jejich uklidňující účinky a schopnost zesílit frekvenci infračerveného záření až nad 30 mHz.

Amethyst BioMat™ je slabá matrace, která se položí na masážní stůl, lůžko v ordinaci, domácí postel, nebo se položí do Vašeho oblíbeného křesla.

Richway Amethyst BioMat - obrázek matrace

Účinky infračerveného záření a záporné ionizace
 • Pomáhá ulevit od bolesti a ztuhlosti kloubů
 • Snižuje stres a únavu
 • Zlepšuje krevní oběh
 • Podporuje imunitní systém
 • Redukuje hyperaktivitu
 • Pomáhá spalovat kalorie a hlídat hmotnost
 • Posiluje kardiovaskulární systém
 • Pomáhá odstraňovat odpadní látky a toxiny
 • Omlazuje pokožku a buněčné funkce
 • Dodává energii a vitalitu
 • Napomáhá hluboce relaxovat v hladině delta
 • Reguluje psychický stav
 • MÁ SCHOPNOST NASTARTOVAT METABOLICKÝ PROCES BEZ SVALOVÉ KONTRAKCE

 

 • NÍZKÁ TEPLOTA: stimuluje hluboký spánek, relaxaci, regeneraci, odstraňuje únavu a uvolňuje autonomní nervovou soustavu.
 • STŘEDNÍ TEPLOTA: podporuje masáže, prevenci proti onemocnění, zlepšuje krevní oběh a bazální teplotu, relaxaci, napomáhá rozvolnění bolesti svalů a kloubů, přispívá k rekonvalescenci po úrazech a operacích.
 • VYSOKÁ TEPLOTA: nahrazuje infračervenou saunu! Doporučená dávka 30-60 minut, rychlá hluboká detoxikace, sportovní rehabilitace, celková relaxace.

 

Princip, na němž je výhřevný systém Amethyst BioMat™ založen, je inspirován objevem oceněným Nobelovou cenou objasňující funkci iontových kanálků v živých buňkách (Erwin Neher a Bert Sakmann získali v roce 1991 Nobelovu cenu za fyziologii a medicínu za objevy v oblasti „funkce iontových kanálků v buňkách“) a technologii vyvinutou organizací NASA, jako prevence proti atrofii svalstva a orgánů ve stavu bez tíže.

Tento revoluční systém doplňuje do našeho těla anionty a dlouhovlnné infračervené záření (5.5 až 12 mikronů). Toto záření má schopnost proniknout až do hloubky 15 cm. Vznikající vibrace v těle stimuluje produkci tepla v buňkách. Tělo reaguje na zvýšenou teplotu rozšířením cév a tím zrychlením krevního oběhu bez zátěže svalstva, což vede k prokrvení svalů, šlach a orgánů. Zrychlený krevní oběh v kombinaci se zlepšenou funkcí buněk díky přísunu aniontů, přispívá k posílení imunitního systému, vítané úlevě od bolesti a zlepšení metabolického procesu v buňkách, zvláště pak při vylučování toxinů a odpadu z těla.

Amethyst BioMat™ je možno použít samostatně pro zvýšení krevního oběhu a tělesné teploty pacientů ležících na lůžku po operacích, úrazech, či ochrnutí, nebo jako doplněk jakékoliv dalšího ošetření. Amethyst BioMat™ je vhodný pro použití v ordinaci, nemocnici či jako domácí preventivní péče infračerveným zářením.

Způsob prohřátí s matrací Richway Amethyst BioMat™:

BioMat - po 5 minutách

Po 5 minutách termoterapie

 

BioMat - po 10 minutách

 

 

Po 10 minutách termoterapie

BioMat - po 15 minutách

 

 

 

Po 15 minutách termoterapie

 
 
  
Následující 2 obrázky ukazují zlepšení cirkulace tepla v těle před a po 14 dnech užívání Amethyst BioMat™.
Před použitím Amehtyst BioMat

Před použitím Amehtyst BioMat

Po 14 dnech každodenního používání Amethyst BioMat je dolní končetina kompletně prohřátá

Po 14 dnech každodenního používání Amethyst BioMat je dolní končetina kompletně prohřátá

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prohřátí BioMat_0004

Systém Amethyst BioMat prohřívá tělo zevnitř ven. Teplo se díky produkci FIR akumuluje do mitochondrií, které ho následně rozvedou do celého krevního oběhu. S Amethyst BioMat nemůže dojít k popálení.

Takto vypadá prohřátí běžnou elektrickou dečkou. Teplo zůstává pouze na povrchu a neprohřívá celou plochu těla. Navíc je zde možnost popálení.

Takto vypadá prohřátí běžnou elektrickou dečkou. Tělo se zahřívá vnějším zdrojem tepla jen povrchově, v místě přímého dotyku s tělem. Navíc je zde možnost popálení.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Specifikace výhřevného systému Richway Amethyst BioMat™
 1. Matrace RichWay Amethyst BioMat™ je vyrobena z uhlíkové keramiky japonského výrobce Kurare (č. patentu 1386560).
 2. Matrace RichWay Amethyst BioMat™ vyzařuje záporné ionty a převádí kladné ionty v lidském těle na záporné. Dodává sílu a energii a pomáhá ulevit od bolesti.
 3. Kompozitní „Super Fiber“ materiály japonského výrobce Kurare generují dlouhé infračervené záření (5,5 – 12 mikronů), které je lidské tělo schopné snadno absorbovat.
 4. Speciální dvojitá vrstva skleněných vláken dokonale odřízne škodlivé podzemní vodní žíly.
 5. Matrace Richway Amethyst BioMat™ je vybavena pokročilým počítačovým čipem a ovládacím systémem s mnoha užitečnými funkcemi.
 6. Matrace Richway Amethyst BioMat™ vyzařuje záporné ionty a dlouhé infračervené záření, které přispívají zdravému životu.

Richway Amethyst BioMat složení

Podložku Richway Amethyst BioMat™ v různých velikostech i anatomický polštář lze zakoupit do masérských salonů, rehabilitačních zařízení apod., ale i pro domácí použití a prevenci pro celou rodinu.

 

Po mnoha letech výzkumů a testování se zjistilo a prokázalo, že působení dlouhovlnného infračerveného záření a záporné ionizace je prospěšné našemu zdraví. Mnoho chorob bylo jejich denním užíváním vyléčeno, nebo došlo k významné úlevě od příznaků.

Denní využívání výhřevného systému Amethyst BioMat™ znamená účinnou dodávku dlouhých infračervených paprsků a záporných iontů do našeho těla.

 
Ceník produktů a příslušenství naleznete ZDE. 

 

Ke stažení:
Klinická studie Biomat CZ
Výsledky měření na přístroji EAV – Staré Splavy 20. 9. 2012

 

 

Výroba matrací Amethyst BioMat™ probíhá v příjemném prostředí a využívá nejnovějších technologií.