Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Amethyst BioMat a zvířata?

A proč ne?

Vždyť zvířecí organismus funguje naprosto stejně jako lidský. Proto je pozitivní léčivý účinek silný i u našich domácích mazlíčků. A nejen u nich.

Kůň Samael

Kůň Samael

 

Začátkem února jsem měla tu možnost vyzkoušet pozitivní působení podložky Amethyst BioMat i na koníkovi. Spolu s Terezkou Šichtovou, se kterou jsme se seznámily za úplně jiných okolností, jsme se domluvily, že vyzkoušíme BioMat na jejím milovaném koni Samaelovi, který potřebuje častější rehabilitaci.

V den, kdy jsme byly domluvené na schůzce, měl přijet i chiropraktik a fyzioterapeut pan Brock, který se o Samaela stará a který nám měl být také poradcem pro vhodnost použití BioMatu na koních.

Ráda bych zde uvedla slova Terezky, která vše pečlivě sledovala a může tedy posoudit nejlépe, jak se její koník cítil a jak bylo působení BioMatu pro něj prospěšné:

Kůň Samael a Amethyst BioMat

Kůň Samael a Amethyst BioMat

 

 

Včera, 10. 2. 2015 jsme BioMat zkusili poprvé v praxi s koněm. Vzaly jsme Samího do boxu, vyhřebelcovaly, položily na něj starý bavlněný ručník a já položila BioMat na Samího. První reakce byly, že se mu to nezdálo, znejistil a čekal. Po chvíli se začal uklidňovat, i přesto, že potřeboval můj kontakt. Za pár minut se uvolnil, dal si spokojeně hlavičku dolů a přivíral spokojeně oči. Po dalších minutách už ulevil bolavé noze a téměř spokojeně a klidně spal i si uvolnil spodní pysk a odfrkoval si, velice klidný, spokojený a uvolněný, i přesto, že ho trápila bolavá zadní levá noha a bedro.

Po příjezdu pana Brocka, chiropraktika a fyzioterapeuta v jedné osobě jsme BioMat ze Samíka sundaly. Ukázala jsem panu Brockovi, jak hýbe se zadní levou nohou a jak ho bolí. Pak pan Brock začal zjišťovat, jaký je jeho zdravotní stav a kde je jaký problém. Vše napravil, ulevil mu a bavili jsme se, zda je to s BioMatem lepší. Slova pana Brocka byla: „Rozhodně změna je znatelná, svaly se mu uvolnily, lépe se s ním pracovalo tím, že byl zahřátý, svaly volné a jemné, bez námahy se mu uvolnily křivé obratle a lépe se vracely a přizpůsobily tomu, co jsem dělal s Vaším koněm. Hlavně i koník byl jemnější a klidnější, lépe spolupracoval.“

Což mě opravdu potěšilo a uklidnilo. Potom, co pan Brock skončil se Samíkem a já jsem se mu mohla znovu věnovat, vrátily jsme mu BioMat na záda, aby se ještě dohřál a bolest, nebo změna, která se stala v jeho těle, se uvolnila, zklidnila a vše se mu lépe přizpůsobilo.

Dnes uvidím, jak se zase Samík cítí a jak mu je potom, co jsme včera na něm „úřadovali“. Doufám, že změna bude viditelná anebo alespoň taková, že mu bude stejně jako včera.

Každopádně si myslím, že BioMat v koňském světě by mohl najít své místo mnohem lépe než koňské sauny a solárka.

                                                                             Tereza Šichtová

 

A co na to Samael? Podívejte se sami a posuďte. Ale pohled do jeho očí byl pro mne jasnou odpovědí: ANO, AMETHYST BIOMAT MÁ SVÉ MÍSTO U KONÍ!

Samael 2 Samael 4 Samael a Amethyst BioMat Samael 6 Samael 9

 

 

 

Comments are currently closed.