Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Frolovův dýchací trenažér

Základní principy používání Frolovova dýchacího a inhalačního trenažéru:

Frolovův dýchací a inhalační trenažér je přístroj určený pro cvičení dýchacího ústrojí a zároveň je využíván k léčení, rehabilitaci a prevenci různých chorob. V současné fázi vývoje je technologicky nejjednodušším, nejefektivnějším, nejlevnějším a nejlepším přístrojem, se kterým lze provádět dechová cvičení tohoto druhu. Je tedy nejoptimálnějším pomocníkem při obnově našeho zdraví.

 

 

Mějte na paměti:

Frolovův trenažér není jen pro „nemocné“ a „staré“, ale je nezbytný i pro „zdravé“ a „mladé“, pokud tito myslí na svoji budoucnost. Vždyť nemocím je možno předcházet.

Popis jednotlivých komponentů:

 

Dýchací a inhalační trenažér se skládá z:

 

(1) vnější nádoby

(2) vnitřního poháru

(3) nádoby na éterické oleje

(4) víka

(5) dýchací trubice

(6) náustku

 

Součástí balení je i odměrka na vodu

 

V průběhu dechového cvičení s tímto přístrojem vzniká v plastovém poháru vzdušná směs s mírně sníženým obsahem kyslíku a mírně zvýšenou koncentrací oxidu uhličitého. Toto složení vzduchu připomíná pobyt ve vysokohorském prostředí. Napomáhá tedy k obnovení normální funkce imunitního systému.

Pro provádění dechových cvičení se do poháru nalije čistá pitná voda, což umožňuje vytvářet odpor při nádechu a výdechu. Při nácviku dýchání s odporem se procvičují dýchací svaly, zvyšuje se jejich síla a výdrž. Zároveň se procvičují svaly bronchiální. Dochází k masáži vnitřních orgánů, masáži krevních cév a zároveň se aktivuje krevní oběh.

Jak trenažér používat:

Nácvik endogenního dýchání se provádí 1 x denně, nejlépe večer před spaním. Doba tréninku se postupně prodlužuje až na 30 min. Po 2–4 měsících by mělo dojít ke spontánnímu dýchání tímto novým způsobem již bez dalšího nácviku. Podrobný návod jak nacvičovat endogenní dýchání je součástí trenažéru.

K inhalacím s aromatickými oleji se používá speciální nádobka (3), která umožňuje inhalovat zároveň tři aromatické oleje, aniž by byly spolu smíchány do jednoho roztoku. Použití éterických olejů v průběhu dechového cvičení zlepšuje a zvyšuje účinnost dechového cvičení, dochází k přísunu aromatických molekul do průdušek krve, které zároveň působí i na orgány a tkáně.

Jde o tzv. suchou inhalaci, neboť olej se nedostane do kontaktu s vodou, která se do poháru nalije, ale pouze se samovolně odpařuje.

Mimořádný tvar vlnovité dýchací trubice (5) umožňuje provádět dýchací cvičení i v pololeže. Mj. je dýchací trubice jeden z komponentů aerodynamické konstrukce, aby probíhající vzduch a odpor byl optimalizován.

Nový ergonomický, fyziologický tvar náustku (6) umožňuje snadné a pohodlné provádění dechových cvičení. Lze jej snadno sevřít rty, snižuje napětí svalů v ústech při dýchání. Umožňuje snadné provádění dýchacího cvičení u dětí i dospělých, včetně těch, u nichž je oslabena nebo narušena funkce lícního svalstva v důsledku zranění v oblasti obličeje.

Během cvičení musí být nádoba trenažéru ve svislé poloze, trubici lze ohnout tak, aby to bylo pohodlné.

Seznam nemocí a potíží, u nichž je dokázán léčebný efekt použitím Frolovova trenažéru endogenního dýchání:

Ateroskleróza, ischemické onemocnění srdce a mozku – srdeční aritmie, vegetativně kapilární distonie, migréna, křehkost kapilár, vysoký krevní tlak, hemeroidy, chronická bronchitida, pneumoskleróza (kalcifikace plic), zánět čelistní dutiny, zánět čelních dutin, vředové onemocnění trávicího traktu, gastritida, vředová kolika, polycystóza ledvin, nehnisavý zánět ledvinových klubíček, pyelonefritida, alergická psoriáza (lupenka), diabetes, tromboflebitida, varixy (křečové žíly), mastopatie (chorobné stavy prsní žlázy), myomy, polypy, gynekologická onemocnění, neplodnost žen, impotence, osteochondróza, polyartritida, artróza, tuberkulóza, herpes, chřipková onemocnění, chlamidie, parodontoza, ischias a jiné choroby.

Zřetelné je také snížení závislosti na alkoholu a nikotinu.

Pro ty, kteří chtějí zhubnout, je Frolovův trenažér reálnou možností dokázat to ve velmi krátké době a nevratně (1 kg týdně).

Praktické výsledky, k nimž došel V. Frolov při používání trenažéru pro uzdravení vlastního organismu:

– překonání následků tuberkulózy plic (byl nemocen 25 let)

– zbavení se částečné paralýzy spojené s poškozením sedacího nervu

– zbavení se bolestí u srdce, potíží s ledvinovými kameny, žaludečních vředů

– zmizení šedivých vlasů a objevení se nového vlasového porostu

– stav buněk V. Frolova odpovídá stavu buněk 20-ti letého sportovce

(Výzkum byl proveden v 1. moskevském diagnostickém středisku)

 

Cena: 890,- Kč (+ poštovné)

 

Výrobce: Dinamika, Novosibirsk, Rusko
Certifikát: ČR 020676T
Odborná záštita a poradenství: MUDr. Tatiana Kozlova, Praha 

 

Banner - Chci koupit web 3-zmenšené