Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Bolestivá menstruace a Amethyst BioMat

Trpíte každý měsíc bolestivou menstruací? Paralyzuje Vás tato bolest?

Poka Poka Bio BeltPříčinou bolestivé menstruace jsou hormony prostaglandiny, které vyvolávají také stahy děložního svalstva. Těmito stahy se snaží děložní svalstvo odloučit starou sliznici a umožnit růst sliznice nové.

Jsou různé příčiny způsobující menstruační bolesti. Např. hormonální nerovnováha, nedostatek minerálů (např. hořčíku), odchylky v anatomické stavbě a špatné prokrvení pánevní oblasti.

Tradiční medicína řeší tento stav hormonální antikoncepcí, případně léky na zmírnění bolesti. V ostatních případech víme, že velmi blahodárně působí prohřátí spodní části břicha. Toho můžeme docílit teplými obklady, obklady ze soli, automasáží nebo například pitím vhodných bylinných čajů, převážně řebříčku, kontryhelu a maliníku.

Nemusíte však při menstruaci jen pasivně trpět. Díky BioMatu můžete udělat něco pro to, aby jste dny kolem menzes prožívala v co největší pohodě.

Vraťme se k podstatě matrace Amehtyst BioMat. Již dříve jste se mohli dozvědět, že matrace Amethyst BioMat produkuje dlouhovlnné infračervené záření (teplo) a záporné ionty (čistý vzduch).

Bolest v těle je vytvářena špatným prostředím, které ovlivňuje buňku a její činnost. Je-li vnitřní a vnější prostředí v nerovnováze, nemůže buňka správně fungovat a tudíž dochází k disharmonii, přepětí a k bolesti.

Představte si buňku jako nahrávací studio. Všechny obrazy, vjemy, zvuky apod. se do buňky nahrávají, ona je zpracuje a následně přehrává ve formě reakce (pocit, nálada, energetický stav apod.). Jestliže nahrajeme „harmonické video“, cítíme se dobře, plní energie a zdraví, v opačném případě jsme v depresích, nemocní a bez energie.

Amethyst BioMat stimuluje naše prostředí natolik, že buňky dokáží během velmi krátké chvíle reagovat na pozitivní změnu nově vytvořeného prostředí a začít s těmito informacemi ihned pracovat. Představa, že funkce našeho těla a dispozice, které máme, jsou předem dané a neměnné, že vše je pouhá genetická záležitost a tudíž neovlivnitelná, je mylná.

Dnešní moderní věda již potvrdila, že naše myšlenky, postoje a právě zmiňované prostředí naprosto ovlivňuje to, jak se cítíme, zda jsme zdraví nebo nemocní a zda se také dokážeme vyléčit.

Kořenem zdraví a nemoci je vždy tělesná energie. (Léčebný kód, A. Loyd)

Jistě jste se již ve svém životě setkali se slovem „čchi“. Čchi můžeme také nazvat životní energií. Dokážeme-li zlepšit naše čchi, automaticky zlepšíme fungování našeho těla a mysli, které se dostává do rovnováhy. Energie čchi je produkována v ledvinách. Proto je nutné o ledviny tolik pečovat a dodávat jim potřebnou kvalitní péči v podobě tepla a čistého vzduchu.

Matrace Amethyst BioMat svou intenzitou 8 – 14 mikronů infračerveného záření dokáže nejen hloubkově prohřát konkrétní místo v našem organismu, ale rozvést teplo, které prochází až do 15 cm tkáně, po celém těle, do celého krevního oběhu. Teplo se tak dostane i do těch nejmenších vlásečnic, které se s postupem věku velmi těžce prokrvují. Tento projev známe jako studené ruce a nohy.

Jako perlička na trhu Richway je nový výrobek Poka Poka BioBelt, který je určen přímo na prohřívání bederní oblasti, oblasti břicha nebo také stehen.

Síla infračerveného záření je v Poka Poka BioBelt nižší, ale zato je účinek působení posílen o osm polodrahokamů.

Amethyst BioMat a Poka Poka BioBelt jsou nadčasovými produkty řešícími problémy s bolestmi, energetickým systémem, znovuobnovením buněčného systému a přenastavením programů, které máme v buňkách uložené jako nefunkční nebo zdeformované.

Vyzkoušejte matraci Amethyst BioMat nebo Poka Poka BioBelt a uvidíte, že v krátké době zaznamenáte ve Vašem těle velmi příjemné změny a Vaše tělo začne fungovat ve Váš prospěch.

Přejeme Vám zdraví a život bez bolesti.

 

 

Comments are currently closed.