Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Alkal-Life – Filtrace vody

 

Alkal Life™ 7000SL

Technologie nové generace
Nejvyspělejší technologie v ionizaci a čistění vody na světě.

 

Alkal-life 7000 SLPředstavujeme Vám první a nejlepší systém kalibrace pH na světě.

Díky technologicky nejpokročilejšímu kalibračnímu systému všech dob Alkal-Life™ 7000SL zajišťuje, že zvolená hodnota pH je absolutně přesná.

Jedině tento kalibrační systém je schopen filtrovat všechny typy vody a zajistí Vám tak její nejvyšší dostupnou kvalitu.

V 50. letech byly v Japonsku vynalezeny ionizátory vody. Dodáním silného elektrického proudu do obyčejné vody z kohoutku – ionizací – vznikne zásaditá a kyselá voda. Tento proces je znám jako elektrolýza, která rozděluje vodu do dvou proudů – minerální zásaditá k pití a minerální kyselá pro pleť, čistění a dezinfekci.

Tento proces štěpí rozsáhlé shluky (clustery) vody do menších seskupení, která jsou tkáněmi a buňkami ihned absorbována, což zajišťuje lepší hydrataci těla na buněčné úrovni.

S Alkal-Life™ 7000SL investujete do své budoucnosti. Tento přístroj je vybaven pokročilým systémem kalibrace pH, který efektivně provádí vodu z kohoutku ionizačním procesem. Ve schématu dole vidíte proces ionizace. Všimněte si, že voda z kohoutku napřed prochází šestivrstvým čistícím filtrem, poté dojde k elektrolýze, výsledkem čehož je dokonale čistá, ionizovaná voda. Změnou nastavení pH je Alkal-Life™ 7000SL schopen mnoha funkcí.

Alkal-life 7000 - složení

 

Výhody ionizované vody:
  • Prevence chorob
  • Snížení kyselosti organismu
  • Zpomalení procesu stárnutí
  • Zvýšení energie
  • Pomoc se zdravým úbytkem váhy
  • Posílení imunitního systému
  • Zlepšení absorpce minerálů a vitamínů
  • Detoxikace a pročištění
  • Silný antioxidant
  • Zvýšená hydratace

Už s prvním douškem ionizované vody přestanete chápat, proč jste se doposud smiřovali s vodou mnohem horší kvality. Proměna kyselé, znečištěné a chlorované vody ve zdravou, zásaditou ionizovanou vodu je začátkem cesty k optimálnímu zdraví.

Prevence chorob pro Vás a Vaši rodinu

Typická dnešní strava je extrémně kyselá, a kyselost v těle je spojena s nemocemi. Samotné kyselé prostředí chorobou není, ale představuje ideální podmínky pro jejich rozvoj. S překyselením organismu dochází k poškození buněčných stěn, žil, tepen a nakonec celých orgánů.

Zvýšení tělesného pH díky konzumaci zásadité vody posílí imunitní systém a zvyšuje šanci při boji s viry a bakteriemi. Zaručenou metodou k prevenci chorob je jíst čerstvou zeleninu a ovoce, pít bylinné čaje s citronem společně s šesti až osmi sklenicemi zásadité ionizované vody denně.

Banner - Chci koupit web 3-zmenšené