Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Víte, že BioMat využívá technologii oceněnou Nobelovou cenou?

Nobelova cenaV produktu Amethyst BioMat jsou využity dvě technologie:

1.  produkce infračerveného záření (8 – 14 mikronů)

2.  záporná ionizace s vlivem na funkci iontových kanálů v buňkách

A právě druhá zmíněná technologie byla v roce 1991 oceněna Nobelovou cenou za fyziologii a medicínu.

Nobelovu cenu obdrželi Erwin Neher a Bert Sakmann za objevy v oblasti „funkce iontových kanálů v buňkách“.

Každá živá buňka je obklopena membránou, která ji odděluje od okolního světa. V této membráně se nacházejí kanály, kterými buňka s okolím komunikuje. Tento kanál může být tvořen jednoduchými molekulami nebo jejich komplexy a má schopnost umožnit průchod malým nabitým atomům, tedy iontům. Regulace iontových kanálů ovlivňuje život buňky a její funkci v normálních i patologických podmínkách.

Němečtí mikrobiologové Neher a Sakmann společně vyvinuli techniku, která umožňuje zaznamenat neuvěřitelně nízký elektrický proud (v řádech pikoampérů), který jedním iontovým kanálem prochází. Tato technika je unikátní v tom, že zaznamenává, jak jediná kanálová molekula mění svůj tvar a způsob, jakým řídí průchod proudu v čase řádově miliontin sekundy.

Neher a Sakmann pomocí své metody potvrdili, že iontové kanály existují a jak fungují. Ukázali, co se stane při otevření či zavření iontového kanálu o průměru odpovídajícímu jednomu iontu sodíku či chloru. Několik iontových kanálů se řídí pomocí receptoru, který se nachází na jedné straně kanálové molekuly, která při aktivaci změní svůj tvar. Nahar a Sakmann ukázali, které části molekuly jsou „senzorem“ a vnitřní stěnou kanálu. Rovněž popsali, jak kanál ovlivňuje průchod kladně či záporně nabitých iontů. Tato znalost a tento analytický nástroj v posledních deseti letech přinesl revoluci v moderní biologii, usnadnil výzkum a přispěl k našemu porozumění buněčným mechanismům, které způsobují různé choroby vč. diabetu a cystické fibrózy.

Výzkum Nehera a Sakmanna znamenal revoluci v buněčné biologii ve smyslu porozumění mechanismům jednotlivých nemocí a otevřel dveře výzkumu nových a specifičtějších léků.

Díky záporné ionizaci, která v BioMatu vzniká jsme schopni zvýšit koncentraci záporných iontů v těle o 60 % během jedné minuty.

Florida

Optimálně fungující buňky a krevní oběh jsou dva pilíře detoxikace a prevence onemocnění. V prostředí, kde je dostatek FIR záření a záporných iontů náš organismus přirozeně regeneruje a uvolňuje se. Nemoci a deprese jsou tak na ústupu a hlavní slovo přebírá imunitní systém, který má dostatek energie pro posílení organismu a jeho léčení.

Moderní styl života nás ale stále nutí trávit méně a méně času na čerstvém vzduchu a tím trpíme nedostatkem FIR a záporných iontů.

BioMat termoterapie je domácí zdroj přírodního dlouhovlnného infračerveného záření a záporných iontů určený pro každodenní regeneraci, relaxaci, detoxikaci, rehabilitaci a preventivní péči proti onemocnění a depresi.

Na všechny produkty řady BioMat se můžete podívat zde.

Comments are currently closed.