Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Reference a videa

Ilona P., Liberec

Před třemi lety jsem měla možnost vyzkoušet podložku BioMat v CENTU ZDRAVÍ PRO DUŠI u paní Danušky Hegerové.  Při každém setkání jsem měla možnost sedět  na podložce  a odcházela jsem z centra  velice duševně vyrovnaná,  spokojená s myšlenkou „tu podložku musím mít“. Má touha po podložce trvala 2 roky a pak se stal sen skutečností. Podložku využívám 1 rok a je to můj miláček, používám ji každý den, hlavně v noci. Ráno se probouzím svěží, odpočinutá, duševně vyrovnaná a hlavně bez jakýchkoliv bolestí.

Než jsem začala podložku používat, byla jsem často nastydlá, měla jsem zdravotní problémy s nosohltanem, chrapotem,  bolestmi kloubů, krční i bederní  páteří  a hlavně jsem měla časté angíny.

Podložku BioMat používám 1 rok a ani jednou jsem nebyla nachlazená a hlavně nyní bez angín. Veškeré bolesti ustoupily a jsem za to nesmírně vděčná.

Touto cestou si dovoluji poděkovat paní Danušce Hegerové  za její ochotu a laskavost. Pokaždé, když potřebuji radu a nebo její pomoc, tak je tu vždy ráda pro mě.

Bez podložky BioMat už si neumím život představit. Doporučuji každému vyzkoušet,  je úžasnááááá.

Děkuji

Ilona P. Liberec


MUDr. Eleonóra Lukáčová, Spišská Nová Ves

Patřím k těm lékařům, kterým bylo dopřáno privilegium vyzkoušet si průběh několika onemocnění – těch akutních i těch chronických – naostro a tedy na své vlastní tělesné skořápce. Pro lékaře, od něhož se právem mimo jeho odbornost požaduje také dar empatie, je to deviza navíc!

Toto povídání ovšem neusiluje o to být kopií mého vlastního chorobopisu. Něco z jeho ne právě tenkého svazku však budu muset přece jenom uvést. Než tak ale učiním, musím přiznat, že mimo jiné miluji experimenty!

Již jako medička jsem patřila do skupiny těch nadšenců, kteří neváhali ve jménu vědy /a vlastní zvědavosti/ vyzkoušet leccos na sobě, včetně širší palety farmaceutických přípravků. Kupodivu jsem všechny ty experimenty přežila.

Po letech medicínské praxe mně tato touha experimentovat neopustila, avšak v důsledku boomu nepřeberné palety léků či léčebných prostředků různého druhu jsem postupem času k jistým více či méně dobrovolným experimentům postupně začala zaujímat tak trochu kuriózní a do jisté míry ambivalentní postoj deklarující: „Pokusím se Vám dokázat, že to nefunguje!“

Proč? Nejenom z legrace či jisté šarmantní provokace. Ale proto, abych vyloučila často efektivně fungující princip typu „Tvá víra Tě uzdravila“.

Když mi byla v jedno červencové odpoledne letošního roku (2013) dána příležitost seznámit se s podložkou BioMat, byla jsem myšlenkami někde úplně jinde – u mých miláčků – delfínů.

V ten den jsem měla za sebou mnoho hodin jízdy autem v celkem nefyziologické strnulé poloze, díky čemuž byla má záda kompletně ztuhlá. A samozřejmě bolela.

Mé nové přítelkyně, které o mém zdravotním problému věděly, mně posadily do BioMatky. Po 20 minutové aplikaci této léčebné metody byly mé zádové svaly úplně uvolněné a kvalitně prokrvené. Předchozí bolestivé celodenní svalové napětí zůstalo jen vědomou vzpomínkou. Následující 4 dny jsem pak měla možnost experimentovat s podložkou BioMat podle libosti.

Jako mladá lékařka jsem překonala také virový zánět mozku. Jedním z jeho důsledků byla další celkem „ nevděčná“ diagnóza navíc. Diagnóza s vícečetnou terminologií:  Chronický únavový syndrom či fibromylagie nebo nejnověji myalgická encefalomyelitida ve zkratce ME-CFS.

Pacienti s touto dg. trpí nižší svalovou výkonností spojenou s chronickou difuzní muskulo-skeletální bolestí provázenou pocitem svalové ztuhlosti a výskytem palpačních bolestivých bodů v měkkých tkáních. Provázejí je poruchy spánku, funkční a vegetativní poruchy, migréna, dysmenorea /nepravidelná a výrazně bolestivá menstruace/, dráždivé střevní syndromy. Charakteristická je kvantitativní modulace symptomů pod vlivem teplotních změn, změn počasí anebo psychického stresu. Tito pacienti jsou také často více zimomřiví. Studie zabývající se cévním zásobením svalů prokázaly snížený krevní průtok a tím celkově zhoršenou kondici.

K tomu se druží chronická únava různého stupně – od lehčí až po těžkou, významně limitující pacienty v jejich běžných denních činnostech.

V průběhu 4 měsíců léčby prostřednictvím podložky BioMat mohu vydat svědectví, že můj celkový zdravotní stav se více než podstatně zlepšil.

Pokud jsem předtím byla nucena častěji užívat antirevmatika + myorelaxancia, dnes, pokud je z času na čas ještě užiji, pak mi postačí třetinové dávky těchto léků. Tedy dávky redukované na minimum. Je obecně známé, že antirevmatika mohou zhoršovat projevy bronchiálního astmatu. Je to také má zkušenost. Proto si cením podložku BioMat ještě víc!

Kromě toho – efekt hloubkového prohřátí a tedy kvalitního prokrvení organismu nutně ocení také pacienti s vazomotorickou rýmou a pacienti s alergií na chlad. Zjistí, že se jim mnohem volněji dýchá nosem, a to i bez toho, aby byli nuceni užívat nosní spreje či antihistaminika. Stejně to platí i pro ty, o nichž se pokouší nachlazení či lehčí virové záněty dýchacích cest. Díky této léčebné metodě (infračervená termoterapie) mohou postupu onemocnění úplně zabránit. Také toto zjištění je mou osobní zkušeností.

Jistě bych mohla pokračovat a mluvit např. o zlepšení spánku, o blahodárném vlivu relaxačního a detoxikačního účinku nebo o zlepšení funkce močového měchýře u žen po klimakteriu.

Podložka BioMat má však, jak jsem nedávno zjistila, také jeden zvláštní účinek navíc. Upozornila mne na něj moje přítelkyně Marie, pracující v Rakousku jako ošetřovatelka. Jednou večer mi zavolala a mimo jiné sdělila: „Ty, člověče, já jsem v poslední době totálně zlenivěla!“

To byla pro mě tedy novinka! Svou dlouholetou přítelkyni bych totiž z lenosti nepodezírala ani ve snu. No, a protože z této nectnosti vinila podložku BioMat, požádala jsem ji o vysvětlení.

 „No, to je jednoduché“, začala Marie vysvětlovat, “Podložka BioMat je tak skvělá, že se od ní prostě a jednoduše nemohu odlepit!“

Myslím, že lepší reklamu této jedinečné podložce skutečně nemohla udělat. Jako někoho, kdo miluje experimentovat, mě má přítelkyně přinutila přemýšlet nad tím, jestli by se podložka BioMat nemohla uplatnit také v léčbě workoholismu… /lol/

 


Radka B., Liberec

podložkou BioMat jsem velmi spokojená.
Mám dvojčata (14 let, děvčata) a tak nějak se neustále „dohadujeme“, kdo že se na ní bude hřát. Děvčata na ní ráda spí a já se k ní skoro nedostanu. Pokud je náhodou někdy volná, bydlí na ní náš kocour. Nebo kocouři….
Povedla se nám skutečně originální fotka. Po té co všichni tři kocourci dorazili z venčení v lese, se všichni svorně položili vedle sebe na podložku a užívali si…..a nám se to podařilo vyfotit.

Amethyst BioMat Mini

Amethyst BioMat Mini

Od doby, kdy jsem si podložku mohla vyzkoušet u p. Hegerové, jsem o ní snila….., že možná jednou….a ono se to povedlo. Když jsem odcházela ze své staré práce (poštovní doručovatelka), dostala jsem krásné výslužné. První do čeho jsem zainvestovala, byla záloha na podložku BioMat. Jako doručovatelka jsem v zimě byla skoro bez energie. Ono, když doručujete někdy i při mínus dvaceti 4 – 5 hodin venku, bez možnosti se někde schovat, vyřadí vás to z normálního života. Proto jsem o BioMat tolik stála.

Po zbytek dne, kdy jsem byla po doručování konečně doma, jsem se totiž marně snažila zahřát.

No….a dnes jsem konečně pryč z pošty, ale ještě ji mohu doma mít. Spala jsem na ní ze začátku každou noc. Časem jsem zaznamenala, že už venku nejsem tak zmrzlá. Do teď považuji koupi vaší podložky za nejlepší investici ve svém životě. A po té co jsem si mohla u nás v Centru Poznání vyzkoušet i velkou ametystovou (Amethyst BioMat Professional), mám další sen…

BioMat a kocka 1 - zmenseno