Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Nabízené služby

 

V Centru Zdraví pro duši naleznete tyto služby, o kterých se dozvíte více na jednotlivých stránkách:

 

Logo Centrum Zdraví pro duši

 

Žádná z těchto nabízených služeb nenahrazuje klasickou zdravotní péči, kterou ze zákona zajišťuje stát prostřednictvím jím ustanovených subjektů.

 

Infračervený systém Amethyst BioMat

– dokonalý systém vnitřního prohřátí těla, rehabilitace, posílení imunitního systému

 

Metoda ACCESS BARS®

– metoda, která umožňuje rychle změnit naše vědomí a odblokovat co je potřeba. Během ACCESS BARS® sezení se Praktik lehce dotýká 32 specifických bodů „BARs“ na hlavě klienta. Tyto cílené dotyky aktivují elektromagnetickou složku myšlenek, pocitů a emocí. Rozprouděním Bars se ve vašem životě snadno mění vše, co jste si přáli změnit.

Metodu Access Bars kombinuji s infračervenou termoterapií a iontovou terapií na zklidnění těla i mysli.

 

Metamorfní technika – „jemný dotek mocné transformační síly“

– jemný dotek mocné transformační síly – velmi příjemná a jemná metoda s hlubokými účinky, která umožňuje překlenout emocionální, fyzické či psychické bloky a rozvinout tak vlastní potenciál

 

 „Masáže“ pro děti a rodiče – program MISP

– dotek je základní lidská potřeba. V případě, že v našem životě chybí, strádáme, jak fyzicky, tak psychicky. Naučím vás jednoduchou a hravou sestavu tahů, které vycházejí z programu MISP (Massage in Schools Programme). Masírují se buď děti vzájemně, nebo děti a rodiče. Více o programu MISP najdete na www.misa-cz.com

 

Frolovův dýchací trenažér

– Frolovův dýchací a inhalační trenažér je přístroj určený pro cvičení dýchacího ústrojí a zároveň je využíván k léčení, rehabilitaci a prevenci různých chorob.

 

Ceník jednotlivých služeb