Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Máme nový produkt – Hypoalergenní matraci QEP

Hypoalergenní matrace QEP

Hypoalergenní matrace QEP

 

Představujeme vám nový produkt společnosti The Life – „Quantum Energy Pad“ – matraci, která je doplňkem terapie BioMat a nabízí zpříjemnění spánku (nebo odpočinku) na podložce BioMat pro ty, kterým se BioMat zdá poněkud tvrdý. Přináší komfort ve formě protialergické a antibakteriální úpravy díky kvantové energii.

Matrace QEP nabízí pohodlí a vzdušnost díky 3D mřížkovému materiálu, který rovnoměrně rozkládá tělesnou váhu. Eliminují se tím tlakové body a zároveň je umožněno kvalitní proudění vzduchu. Tento materiál nebrání průchodu infračerveného záření, což je ideální v kombinaci s podložkou Amethyst BioMat.

Díky použití organických materiálů jako je jemně drcená pecka z broskve a zrnka hroznového vína se stabilizuje elektrické napětí v buňkách a tím dochází k odstranění bolesti v těle.

Quantum Energy Pad tlumí Beta vlnění, které je aktivní v silně stresových situacích a zároveň zvyšuje aktivitu Alfa vlnění, které vytváří pocit relaxace a napomáhá k osvěžujícímu spánku a vitalitě. Toto je prospěšné pro všechny, zejména pro ty, kteří mají stresové zaměstnání nebo procházejí stresovým obdobím v životě.

Matrace QEP se skládá ze 6 vrstev s povrchem z velmi kvalitního mikrovlákna, je příjemná na dotek. Potah je lehký, lehce snímatelný a dá se prát v pračce.

Více o novém produktu Quantum Energy Pad se můžete dozvědět zde.

A v našem E-shopu najdete QEP zde.

, , , , , ,

Comments are currently closed.