Snadnější cestu ke zdraví již nenajdete!

Detoxi 300 – Detoxikační sůl

 

Richway DETOXi 300 Hrs sůl je dokonalým doplňkem k termoterapii BioMat.

Detoxi 300Hrs SůlSůl hraje v lidském životě klíčovou roli, jelikož představuje jeden ze základních stavebních prvků zdravého organismu. Bez soli by naše tělo zkolabovalo a buňka po buňce by přestala fungovat.

Sůl v našem těle ovlivňuje obsah vody v krevních buňkách a zachovává jejich rovnováhu. Je nutná pro přenos informací do našich nervů a svalů a pomáhá nám vstřebávat živiny. Prostřednictvím funkce reverzní osmózy podporuje správnou funkci ledvin a pomáhá tělu vylučovat odpadní a jedovaté látky z těla.

Sůl, kterou běžně v denním životě používáme je  chemicky zpracovaná a vysoce kyselá. Navíc obsahuje řadu přídavných látek, toxinů a dokonce i těžkých kovů! Tato forma soli je zcela odlišná od ryzí formy soli, jíž znali naši předkové.

 

Nyní máte možnost nahradit tuto chemicky upravovanou sůl ryzí léčivou solí!

Detoxi 300Hrs - sáčekSůl Detoxi 300Hrs společnosti Richway je po dobu 300 hodin vystavena teplotě 2000°Fahrenheita. Výsledkem této intenzivní tepelné úpravy, která probíhá v 9 cyklech, je ryzí sůl obsahující esenciální minerály a stopové prvky, které jsou snadno absorbovány do těla a pomáhají regulovat krevní tlak, obsah cukru v krvi, metabolismus a imunitní systém.

Každé balení Detoxikační 300 hodinové soli obsahuje minerály, stopové prvky a ryzí alkalickou sůl. Tato přečištěná sloučenina má řadu příznivých zdravotních účinků:

  • Dodává organismu klíčové stopové prvky.
  • Zvyšuje na více než desetinásobek míru absorpce živin do těla.
  • Neutralizuje toxiny přítomné v organismu jejich vyloučením.
  • Vyrovnává osmotický tlak buněčných stěn, čímž pomáhá kontrolovat hodnoty krevního tlaku.
  • Navrací hodnotu pH tělní tekutiny do optimálního homeostatického alkalického rozsahu (7.35-7.45 pH), čímž přispívá k posílení odolnosti proti onemocněním.
Porovnání solných roztoků a jejich vliv na náš organismus

Ve výrobní firmě v Soulu (Korea), kterou osobně navštívili pan Aleš Rikl a Luboš Sadloň z Alfida s.r.o., je k nahlédnutí, jak sůl pracuje v našem těle. Je známé, že sůl na sebe váže vodu a tím i všechny látky v ní obsažené. Pro tuto demonstraci firma použila vždy stejný poměr různých solných roztoků, do kterých vložila železnou armaturu. Všechny solné roztoky jsou z roku 2009:

2009 - sůl kuchyňská

Nádoba se solným roztokem běžné kuchyňské soli. Armatura v této tekutině není vůbec vidět, je naprosto zřetelná koroze.

Nádoba se solným roztokem mořské soli, která je běžně k dostání. I v tomto roztoku armatura zcela zkorodovala a celý roztok je naplněný rzí.

Nádoba se solným roztokem mořské soli, která je běžně k dostání. I v tomto roztoku armatura zcela zkorodovala a celý roztok je naplněný rzí.

Nádoba obsahuje solný roztok ze soli pro výrobu Detoxi 300Hrs. Tato sůl je již po 1. pražení. Armatura je sice zkorodovaná, ale roztok zůstává čistý. Vnikající koroze se dál ukládá na dně nádoby

Nádoba obsahuje solný roztok ze soli pro výrobu Detoxi 300Hrs. Tato sůl je již po 1. pražení. Armatura je sice zkorodovaná, ale roztok zůstává čistý. Vnikající koroze se dál ukládá na dně nádoby

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

Solný roztok se solí pro výrobu Detoxi 300Hrs po 5. pražení. Veškeré nečistoty se usazují pouze na dně a na hladině nádoby. Armatura je již velmi dobře viditelná a koroduje minimálně.

Solný roztok se solí pro výrobu Detoxi 300Hrs po 5. pražení. Veškeré nečistoty se usazují pouze na dně a na hladině nádoby. Armatura je již velmi dobře viditelná a koroduje minimálně.

V této nádobě je solný roztok soli Detoxi 300Hrs po 9. pražení, v její konečné úpravě. Armatura nekoroduje, naopak ji solný roztok očišťuje.

V této nádobě je solný roztok soli Detoxi 300Hrs po 9. pražení, v její konečné úpravě. Armatura nekoroduje, naopak ji solný roztok očišťuje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z těchto obrázků je zřejmé, jak blahodárně a detoxikačně působí sůl Detoxi 300Hrs i na naše tělo. Společně s používáním matrace Richway Amethyst BioMat dochází k  silnému detoxikačnímu procesu a celkové úlevě organismu.

 
 
 
 
Výroba soli Detoxi 300Hrs

Starověcí korejští doktoři a buddhističtí mnichové uvolňovali tajemnou léčebnou moc běžné kamenné soli jejím vypalováním na hranicích z borového dřeva. Na slunci vysušenou přírodní sůl uzavřeli do dutého bambusu a poté ji po dobu 300 hodin zahřívali na vysokou teplotu o velikosti zhruba 2 000 stupňů Fahrenheita. Touto intenzivní tepelnou úpravou byla sůl zbavena škodlivých látek a výhodným způsobem se změnila její kompoziční struktura. Tato tepelně přečištěná sůl byla všemi kdo ji používali ceněna jako prostředek pro posílení zdraví a energie, třebaže vědecké principy jejího účinku byly pochopeny až o mnoho let později.

Dnešní výroba probíhá v podobných podmínkách za naprosto stejné technologie. Veškerá práce je mechanická a celý proces výroby je na velmi vysoké energetické úrovni.

Výroba Detoxi soli 1

K výrobě soli Detoxi 300Hrs se používá mořská sůl z Japonského moře a v téže oblasti vytěžená hlína. Odpařování soli probíhá klasickou cestou – vypařováním na slunci.

 

 

 

 

 

Výroba Detoxi soli 2

 

 

 

 

Dalším procesem při výrobě je využití jednoletého bambusu, do kterého se vloží odpařená sůl a celý tubus se „zaizoluje“ hlínou.

 
Výroba Detoxi soli 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takto připravená sůl se následně 9 x přepaluje. Na obrázku je viditelné, jak sůl vypadá po pražení. Průběžně během pražení je obohacována o minerály a živiny z bambusu a hlíny. K vytvoření specifické teploty je využíván jeden druh místní borovice.

Výroba Detoxi soli 4

 

Teprve deváté pražení probíhá trochu odlišným způsobem. Sůl se zahřívá na menší teplotu v delším čase. Tím vznikne kapalná substance, která se nechá přirozeně vychladnout. Díky této metodě se čistá sůl usadí na spodu a všechny nečistoty a látky, které v soli být nemají zůstanou na povrchu. Vznikne tzv. „dvoubarevný kámen“ se zřetelně oddělitelnými složkami.

Výroba Detoxi soli 5

 

 

 

 

Na tomto obrázku již můžete vidět oddělování čisté soli Detoxi 300Hrs od nečistot, které se v devátém pražení oddělily. Vše je zpracováváno ručně a pod přísným dohledem.

 
 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

Jaký je rozdíl mezi běžnou solí a solí Detoxi 300Hrs?

Běžná sůl je zpracovávána způsobem elektrické dekompozice, která za sebou zanechává koncentrace chloridu sodného, vysoce reaktivního kovu, jakož i různých těžkých kovů a toxinů. Nemá žádnou výživnou hodnotu a je silně kyselá. Je zdraví škodlivá a způsobuje vysoký krevní tlak, vysoký obsah cukru v krvi a další toxické reakce.

Detoxikační 300 hodinová sůl se vyznačuje vysoce příznivým obsahem chloridu a 22 stopových prvků. Tato přečištěná sůl má pozoruhodné léčebné účinky, mezi něž patří například vyrovnávání krevního tlaku a obsahu cukru v krvi, neutralizace a vylučování toxinů, posilování imunitního systému a poskytování pro organismus klíčových stopových prvků.

Detoxikační 300 hodinová sůl je rovněž vysoce alkalická a přispívá tak k vyšší hodnotě pH krve a k vyrovnání obsahu soli v krvi. Alkalický charakter soli dále optimalizuje pH tělní tekutiny, čímž podporuje odolnost organismu proti běžným infekcím – v homeostatickém, alkalickém prostředí s hodnotou pH krve pohybující se v rozmezí od 7.35 do 7.45, nejsou bakterie schopny přežít.

Textura, vzhled a dokonce i chuť Detoxikační 300 hodinové soli se liší od běžné soli. Je velmi jemná, téměř práškovitá, s průzračně bílým zbarvením a lehkou, méně hořkou chutí. Po nasypání do vody se ihned rozpouští, zatímco běžná sůl klesne ke dnu.

Při vnitřním užívání je Detoxikační 300 hodinová sůl ideální pro:
  • Regulaci krevního tlaku.
  • Regulaci obsahu cukru v krvi.
  • Posílení odolnosti vůči bacilům, bakteriím a onemocněním.
  • Zvýšení energie díky lepší absorpci živin.
  • Zintenzivnění detoxikačních účinků tepelné terapie.

 

Banner - Chci koupit web ořez